Něco málo o Bolkovi

Na Vaší společenské události vytvořím jedinečnou atmosféru plnou kvalitní živé muziky, zábavy a radosti tak, abyste na tyto okamžiky dlouho a s úsměvem vzpomínali.

Díky působení v kapelách, cimbálové muzice a 20letou praxí  se v mém repertoáru objevují písně všech možných žánrů a stylů.

Zakládám si na plnění přání posluchačů, tanečníků a zpěváků.  Jen tak budou mít radost a budou se bavit stejně tak, jako já. Rozdávat radost hudbou je priorita. Proto trvám na živém hraní, kde se vydaná energie opětovně vrátí zpět v podobě spokojených a radostných výrazů zákazníků.

Používám hlasové a kytarové efekty, které ovládám v reálném čase. Žádné nahrané podklady a jiné švindly. Vlastním aparaturu vhodnou k ozvučení venkovních i vnitřních prostor, včetně světel, takže mě stačí pouze zásuvka na 220V. O zbytek se starat nemusíte.

Pokud máte oblíbenou píseň, a chcete, aby zazněla, nebojte se to říci. Rád Vám Vaše přání splním... Hudba nezná hranic, a proto působím nejen na Moravě, ale i v Čechách a na Slovensku. Stačí se jen ozvat...